Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Cílem našeho mužského A týmu v krajské soutěži v sezoně 2014/2015 bude postup do divize, která se v Lanškrouně nikdy v historii klubu nehrála. Jako nováček v soutěži pro letošní sezonu budeme nastupovat ve stejné sestavě ve složení Ondřej Jányš, Filip Vybíral a Radim Bako. Několik týdnů jsme řešili post hráče číslo 1 a rozhodli jsme se hned pro dvě nové posily týmu. Tím prvním je Břetislav Štieber, který k nám přišel z TJ Jiskra Litomyšl. V uplynulé sezoně patřil k nejlepším hráčům krajské soutěže i s divizními zkušenostmi. Další perlou našeho týmu však bude kvalitní druholigový hráč Rostislav Alka, kterého můžete znát z první řady reality show VyVolení. Tento hráč dříve působil mimo jiné v Prametu Šumperk, Omya Jeseník, Sokolu Králův Dvůr či Elizze Praha. Pevně věříme, že zmíněné posily a mladí odchovanci našeho oddílu se poperou v soutěži o vytoužený postup do divize.

Přidat komentář
Anti-spam: complete the task

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • Pardubický kraj
  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • Forez
  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu

  • Lanškroun