Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Naši hráči Markéta Najmanová a Lukáš Marek (oba r.n. 2007) se ve dnech 3. a 4. prosince 2016 zúčastnili kempu pro Královehradecký a Pardubický kraj, který se konal v areálu stolnětenisového klubu SK Dobré. Kempu se zúčastnilo v průběhu víkendu sedmnáct hráčů a hráček, z nich pak všechny tréninkové jednotky absolvovalo devět.
Trénink byl tradičně zaměřen na rozvoj pohybových dovedností mladých nadějí, herní trénink za stoly na techniku úderů a pohyb dolních končetin, na nácvik podání a jeho příjmu. Čas zbyl i na fyzickou přípravu – kruhový trénink, různé závody i dětmi oblíbený kolotoč.
Využívali jsme všechny přítomné trenéry pro trénink se sparingem, měli jsme k dispozici robota. Chci touto cestou poděkovat trenérům: Tomáš Kršiak (TTC Kostelec n.O.),Michal Foltýn (Sokol Chrudim), Ondřej Jányš (TJ Lanškroun), Jakub Merta (Tesla Pardubice), Jiří Hlávka (TTC Kostelec n.O.), Klára Hamzová (Sokol Česká Skalice), Daniel Kuchař (SK Dobré), Jakub Vybíral (TJ Lanškroun) a Miloš Kacafírek (Sokol Chrudim). (z článku P.Steffka, trenéra ČAST).

Přidat komentář
Anti-spam: complete the task

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • Pardubický kraj
  • Lanškroun
  • Forez
  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu