Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Nepřehlédněte !!!

  • Zakonceni-sezony

Mezi nejvýraznější výsledky druhé poloviny sezony 2018-2019 patří bezesporu suverénní postup mužského ,,áčka‘‘ do divize ! Družstvo ve složení Bako Adam, Jányš Ondřej, Kobza Štěpán, Langr Lukáš a Kleiner Marek vyhrálo krajskou soutěž systémem start – cíl. Od začátku soutěže patřilo mezi favority a svoji roli potvrdilo. Dalším úspěchem bylo také květnové vítězství ve finále krajského kola Českého poháru, kde rovněž nedali soupeřům šanci a postoupili do podzimní celostátní části.

Dalším úspěchem je také parádní druhé místo v nejvyšší okresní soutěži našeho béčka a také v RP3 si z druhého místa zajistilo postup družstvo D do RP2 v následující sezoně.
Mezi mládežnické úspěchy patří třetí místo v okresní soutěži staršího žactva, kterou hráli především věkem ještě mladší a nejmladší žáci. Dívky získali ve krajském přeboru žákyň i dorostenek stříbrné medaile (Najmanová, Šilarová, Kylarová). Tyto dívky spolu s paní Osladilovou a Lucií Kuncovou získali třetí místo v divizi žen a pro získání zkušenosti se účastnili také kvalifikace o 2.ligu žen s o mnoho zkušenějšími soupeřkami. Chlapci v krajském přeboru mladších žáků získali stříbrné medaile ve složení Zelinka Adam, Přichystal Adam, Marek Lukáš.
Co se týká individuálních úspěchů, tak nejvýznamnějším je zlatý hattrick Markéty Najmanové, která na krajských přeborech mladšího žactva ovládla soutěž dvouher, čtyřher a s Adamem Zelinkou také získali titul v mixu. Dalším dílčím jarním úspěchem je bronzová medaile v nejmladším žactvu na bodovacím turnaji v Chrudimi zásluhou Martina Pavlíčka.

Výsledkový servis

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Moravská Třebová A 10:7 (Kobza 3, Langr 3, Jányš 2, Bako A. 2)
Lanškroun A – Mistrovice A 10:3 (Jányš 3,5, Kobza 2,5, Langr 2,5, Bako A. 2,5)
Letohrad Orlice A – Lanškroun A 10:8 (Bako A. 3,5, Langr 2,5, Jányš 2)
Žamberk A – Lanškroun A 3:10 (Bako A. 3, Jányš 2,5, Kobza 2,5, Langr 2)
Sudslava A – Lanškroun A 6:10 (Jányš 3,5, Bako A. 3, Kobza 2,5, Langr 1)
Vysoké Mýto A – Lanškroun A 9:9 (Jányš 3, Bako A. 3, Kobza 2, Langr 1)
Lanškroun A – Polička A 10:1 (Bako A. 3,5, Dokoupil 2,5, Jányš 2, Kleiner 2)
Lanškroun A – Litomyšl B 10:0 (Bako A. 2,5, Dokoupil 2,5, Jányš 2,5, Kleiner 2,5)
Konečné pořadí: 1.TJ Lanškroun A – POSTUP DO DIVIZE!!! / z 12 týmů

Regionální přebor 1.tř. mužů
Libchavy A – Lanškroun B 7:10 (Kleiner 4, Chládek P. 2,5, Dokoupil 2, Kristek P. 1,5)
Mistrovice B – Lanškroun B 2:10 (Kleiner 3,5, Dokoupil 3,5, Chládek P. 1,5, Kristek P. 1,5)
Vysoké Mýto B – Lanškroun C 10:6 (Vybíral J. 3, Kristek L. 2, Dymák 0,5, Bako L. 0,5)
Sedlec A – Lanškroun C 10:2 (Vybíral J. 1, Kristek L. 1, Bako L. 0+1)
Zálší A – Lanškroun B 3:10 (Kleiner 3, Dokoupil 3, Chládek P. 2, Kristek P. 2)
Choceň D – Lanškroun B 6:10 (Dokoupil 3,5, Chládek P. 2,5, Kleiner 2,5, Kristek P. 1,5)
Lanškroun C – Žamberk B 10:3 (Vybíral J. 3, Kristek L. 3, Marek J. 2,5, Dymák 1,5)
Lanškroun C – Králíky A 5:10 (Kristek L. 2, Vybíral J. 2, Dymák 1)
Č.Třebová B – Lanškroun C 10:5 (Vybíral J. 2, Dymák 1,5, Kristek L. 1, Vybíral R. 0,5)
Lanškroun B – TTC Ústí n.O. E 10:2 (Kleiner 3,5, Dokoupil 2,5, Kristek P. 2,5, Chládek P. 1,5)
Lanškroun B – Vysoké Mýto B 10:4 (Dokoupil 3,5, Kristek P. 2,5, Chládek P. 2,5, Kleiner 1,5)
Lanškroun B – Sedlec A 10:3 (Chládek P. 3,5, Dokoupil 3, Kleiner 3, Kristek P. 0,5)
Zálší A – Lanškroun C 4:10 (Marek J. 3,5, Dymák 2,5, Kristek L. 2, Vybíral J. 2)
Choceň D – Lanškroun C 5:10 (Vybíral J. 4, Dymák 2, Marek J. 2, Kristek L. 2)
Lanškroun B – Žamberk B 10:4 (Dokoupil 3,5, Kleiner 2,5, Chládek P. 2, Kristek P. 2)
Lanškroun B – Králíky A 10:7 (Dokoupil 4, Chládek P. 2,5, Kleiner 2, Kristek P. 2)
Lanškroun C – Libchavy A 10:0 (Marek J. 2,5, Vybíral J. 2,5, Dymák 2,5, Kristek L. 2,5)
Lanškroun C – Mistrovice B 10:2 (Kristek L. 3, Vybíral J. 3, Marek J. 2, Dymák 2)
Konečné pořadí: 2.TJ Lanškroun B, 6.TJ Lanškroun C / z 12 týmů

Regionální přebor 3.tř. mužů
Džbánov A – Lanškroun D 3:10 (Dokoupil 3,5, Doležel 3,5, Novák V. 2,5, Bako L. 0,5)
Zálší B – Lanškroun D 7:10 (Dokoupil 4, Novák V. 3,5, Bako L. 1,5, Doležel 1)
Lanškroun D – Mostek A 10:6 (Novák V. 3,5, Doležel 3,5, Vybíral R. 3)
Lanškroun D – Sudslava C 10:1 (Vybíral R. 3,5, Novák V. 2,5, Doležel 2,5, Zelinka 1,5)
Mistrovice C – Lanškroun D 5:10 (Dokoupil 4,5, Doležel 2,5, Novák V. 2, Jančar 1)
Těchonín A – Lanškroun D 10:7 (Dokoupil 4, Novák V. 1,5, Jančar 1,5)
Lanškroun D – Plchovice A 6:10 (Dokoupil 4,5, Novák 1, Doležel 0,5)
Lanškroun A – Libchavy B 10:2 (Dokoupil 3,5, Novák 3,5, Doležel 1,5, Zelinka 1,5)
Konečné pořadí: 2.TJ Lanškroun D – POSTUP DO RP 2 !!! / z 12 týmů

Regionální přebor žactva
Letohrad Orlice A – Lanškroun B 2:8 (Najmanová 3,5, Šilarová 3, Pavlíček 1,5)
Žamberk B – Lanškroun B 0:10 (Najmanová 3,5, Šilarová 3,5, Pavlíček 3)
Řetová A – Lanškroun B 4:6 (Přichystal 3,5, Pavlíček 2,5)
Ústí n.O. B – Lanškroun B 2:8 (Přichystal 1, Pavlíček 1)
Tisová A – Lanškroun B 3:7 (Přichystal 3,5, Šilarová 2,5, Marek L. 1)
Orel Vysoké Mýto A – Lanškroun B 0:10 (Šilarová 3,5, Marek L. 3,5, Přichystal 3)
Lanškroun B – Sudslava A 10:0 (Šilarová 3,5, Najmanová 3,5, Marek L. 3)
Lanškroun B – Choceň B 6:4 (Šilarová 2, Najmanová 2, Marek L. 2)
Konečné pořadí: 3.TJ Lanškroun B / z 11 týmů

Divize žactva
Lanškroun A – Heřm.Městec B 4:6 (Přichystal 2, Šilarová 2)
Lanškroun A – Choceň A 5:5 (Přichystal 3, Zelinka 1)
Heřm.Městec A – Lanškroun A 10:0
Sokol Chrudim A – Lanškroun A 6:4 (Přichystal 2, Šilarová 1, Zelinka 1)
Ústí n.O. A – Lanškroun A 7:3 (Přichystal 2, Zelinka 1)
Sokol Chrudim B – Lanškroun A 0:10 (Zelinka 3,5, Přichystal 3,5, Šilarová 3)
Konečné pořadí: 4.TJ Lanškroun A / z 7 týmů

Divize žen
Sokol Chrudim B – Lanškroun A 3:7 (Najmanová 3, Šilarová 2, Kuncová 2)
Tesla Pardubice A – Lanškroun A 1:9 (Najmanová 3, Šilarová 3, Kuncová 3)
Dvůr Králové A – Lanškroun A 8:2 (Kylarová 1, Šilarová 1)
Dobré D – Lanškroun A 3:7 (Šilarová 2,5, Najmanová 2,5, Kylarová 2)
Konečné pořadí: 3.TJ Lanškroun A / z 7 týmů

Kvalifikace 2.liga žen ve Frýdku Místku
Frýdek Místek A – Lanškroun A 6:2 (Najmanová 1, Kuncová 1)
Sokol Brno A – Lanškroun A 6:1 (Najmanová 1)
SKST Hodonín D – Lanškroun A 6:0

Přidat komentář




Anti-spam: complete the task

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • Pardubický kraj
  • Forez
  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • Lanškroun
  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu