Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Sobota 5.3.

Divize mužů doma: 9.00 La A - TTC Ústí n.O. B, 13.30 La A - Sokol Mistrovice A (Jányš, Langr, Kristek P., Dokoupil, sraz 7.30) - pozvánka v příloze
Neděle 6.3.

KS muži venku: 9.00 Borová...

Číst dál...

Pátek 25.2.

OP4 venku: 18.00 Hnátnice B - La D (Hřebíček)
Sobota 26.2.

OP1 doma: 9.00 La C - Hnátnice A, 13.00 La C - Řetová A (Dymák)
Neděle 27.2.

Vč BTM U13+17+19 Chrudim: Jančar, Šilarová...

Číst dál...

Pátek 18.2.

OP4 doma: 17.00 La D - Jablonné n.O. A (Hřebíček)
trénink dospělých omezen na 3 stoly
Sobota 19.2.

KS muži doma: 9.00 La B - Litomyšl A, 13.30 La B - TTC Ústí n.O. C (Vybíral J.)
BTM...

Číst dál...

Středa 9.2.

OP1 doma: 18.00 Libchavy A - La C (Dymák)
trénink dospělých ZRUŠEN !!!
Sobota 12.2.

OP1 venku: 9.00 Zálší A - La C (Dymák)
Neděle 13.2.

VOLNO

Tréninky mládeže v pondělí 7.2. a ve středu...

Číst dál...

Pátek 4.2.

OP4 venku: 18.00 Tatenice A - La D (Hřebíček)
Sobota 5.2.

Divize mužů doma: 9.00 La A - Hlinsko A, 13.30 La A - Skuteč A (Jányš, Langr, Kristek P, Dokoupil, sraz 7.30)
KPj U13+15 Ústí...

Číst dál...

Pátek 28.1.

OP4 doma: 17.00 La D - Líšnice A (Hřebíček)
trénink dospělých omezen na tři stoly
Sobota 29.1.

OP1 venku: 9.00 Králíky A - La C, 13.00 Žamberk B - La C (Dymák)
Vč BTM U11 v Lanškrouně...

Číst dál...

Vyhledávání

Tréninky 2021-2022

Rozpis tréninků

Pondělí
15.15 - 17.00 mládež (Jányš, Vybíral J., Kleiner)
19.00 - 21.00 dospělí + dorost

Úterý
VOLNO

Středa
15.15 - 17.00 mládež (Jányš, Vybíral J., Kleiner)
18.00 - 20.00 dospělí + dorost

Čtvrtek
16.30 - 18.00 mládež (Jányš, Vybíral J., Kleiner)
18.00 - 20.00 neregistrovaní

Pátek
15.00 - 16.30 mládež (Jányš, Vybíral J., Kleiner)
16.30 - 18.30 dospělí + dorost

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu

  • Forez
  • Národní sportovní agentura
  • Pardubický kraj
  • Lanškroun