Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Dne 28.12. se konal druhý ročník znovu obnoveného Vánočního turnaje v Lanškrouně. Při počtu 30 hráčů se hrálo v 7 skupinách a dále vyřazovacím systémem. Celkové vítězství se ve dvouhře podařilo Břetislavu Štieberovi ze Sedlece. Na druhém místě skončilo domácí Radim Bako a pohár za třetí místo si odnesl Ondřej Jányš. Potěšením byla účast nejen několika krajských hráčů, ale i 4 borců z oddílu KPST Hradec Králové. Dva z nich vyhráli soutěž čtyřher. Ke spokojenosti zúčastněných s organizací a průběhem turnaje byl potěšením i výborný srnčí guláš.
Zástupci našeho oddílu startovali také na vánočním turnaji v Chrudimi, kde bylo rekordních 120 sportovců ve 2 kategoriích (do OP1 a do 3.ligy). Kategorii do OP1 vyhrál Ondřej Jányš, mezi 8 skončil i jeho svěřenec Filip Vybíral.
Další uzavřenou oddílovou akcí byl 3.ročník silvestrovského turnaje smíšených čtyřher. Turnaje se zúčastnilo 25 dvojic z řad hráčů, hráček, rodičů, manželek, kamarádů a přítelů. Kuriozitou pěkného turnaje bylo, že neměl celkového vítěze. O triumf se podělili tři dvojice: Bako R.-Vybíral F., Chládek P.-Jányš, Zechovský-Chládek K. Všichni měli ve finálové skupině shodný poměr setů.
Takzvanou předehrou turnaje byla exhibice a ,,ostré" sety pozvaných extraligových a bundesligových hráčů Marka Čiháka, Antonína Gavlase, Petra Davida, Davida Palkovského a Davida Marka.

Přidat komentář
Anti-spam: complete the task

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • Pardubický kraj
  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu

  • Lanškroun
  • Forez