Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Regionální přebor 1.tř. mužů
Lanškroun C – Lanškroun B 3:10 (Dymák 2,5, Marek J. 0,5...Dokoupil 3,5, Chládek P. 3, Kristek P. 2, Kleiner 1+1)
Lanškroun C – Sokol Č.Třebová B 7:10 (Vybíral J. 3, Dymák 2,5, Marek J. 1,5)
TTC Ústí n.O. E – Lanškroun B...

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Letohrad Orlice A 10:8 (Jányš 3,5, Bako A. 3, Kobza 2,5, Kleiner 1)
Lanškroun A – Žamberk A 10:2 (Bako A. 3, Jányš 2,5, Kobza 2,5, Kleiner 2)

Regionální přebor 3.tř. mužů

Lanškroun D – Mistrovice C 10:8 (Doležel...

Regionální přebor 1.tř. mužů
Lanškroun B – Zálší A 10:0 (Chládek P. 2,5, Kristek P. 2,5, Kleiner 2,5, Stejskal 2,5)
Lanškroun B – SK US Choceň D 10:0 (Chládek P. 2,5, Kristek P. 2,5, Kleiner 2,5, Stejskal 2,5)
Žamberk B – Lanškroun C 6:10 (Kristek L...

Regionální přebor 3.tř. mužů
Dolní Dobrouč A – Lanškroun D 8:10 (Vybíral R. 4, Bako L. 2, Doležel 2, Jančar 2)
Regionální přebor žactva
Lanškroun B – Letohrad-Orlice A 1:9 (Pavlíček 1)
Lanškroun B – Žamberk A 4:6 (Pavlíček 3, Chládek D. 1)

Krajská soutěž mužů
Moravská Třebová A – Lanškroun A 6:10 (Bako A. 4,5, Kobza 2,5, Jányš 1,5, Langr 1,5)
Mistrovice A – Lanškroun A 8:10 (Bako A. 3, Langr 3, Jányš 2,5, Kobza 1,5)
Regionální přebor 3.tř. mužů
Mostek A – Lanškroun D 0:10 (Novák V. 2,5...

Český pohár 1.-3. kolo
Lanškroun A – ST Euromaster Kolín A 0:10
Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – TTC Ústí nad Orlicí C 10:1 (Jányš 3,5, Langr 2,5, Bako A. 2,5, Kobza 1,5)
Lanškroun A – SK US Choceň C 10:3 (Kobza 3,5, Bako A., 2,5, Langr 2,5, Jányš...

Divize žactva
Lanškroun A – Tesla Pardubice A 7:3 (Přichystal 2,5, Zelinka 2,5, Najmanová 2)
Lanškroun A – TTC Ústí n.O. A 0:10
Celková tabulka: 1. Sokol Chrudim A,...5. TJ Lanškroun A / 6 týmů

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • Pardubický kraj
  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu

  • Lanškroun
  • Forez
  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT