Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Krajská soutěž mužů
Sudslava A – Lanškroun A 6:10 (Jányš 3,5, Bako A. 3, Kobza 2,5, Langr 1)
Vysoké Mýto A – Lanškroun A 9:9 (Jányš 3, Bako A. 3, Kobza 2, Langr 1)
Regionální přebor 3.tř. mužů
Lanškroun D – Plchovice A 6:10 (Dokoupil 4,5, Novák 1...

Regionální přebor 1.tř. mužů
Lanškroun B – Žamberk B 10:4 (Dokoupil 3,5, Kleiner 2,5, Chládek P. 2, Kristek P. 2)
Lanškroun B – Králíky A 10:7 (Dokoupil 4, Chládek P. 2,5, Kleiner 2, Kristek P. 2)
Lanškroun C – Libchavy A 10:0 (Marek J. 2,5, Vybíral J...

Regionální přebor 1.tř. mužů
Lanškroun B – Vysoké Mýto B 10:4 (Dokoupil 3,5, Kristek P. 2,5, Chládek P. 2,5, Kleiner 1,5)
Lanškroun B – Sedlec A 10:3 (Chládek P. 3,5, Dokoupil 3, Kleiner 3, Kristek P. 0,5)
Zálší A – Lanškroun C 4:10 (Marek J. 3,5...

Krajská soutěž mužů
Letohrad Orlice A – Lanškroun A 10:8 (Bako A. 3,5, Langr 2,5, Jányš 2)
Žamberk A – Lanškroun A 3:10 (Bako A. 3, Jányš 2,5, Kobza 2,5, Langr 2)
Regionální přebor 1.tř. mužů
Č.Třebová B – Lanškroun C 10:5 (Vybíral J. 2, Dymák 1,5...

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Moravská Třebová A 10:7 (Kobza 3, Langr 3, Jányš 2, Bako A. 2)
Lanškroun A – Mistrovice A 10:3 (Jányš 3,5, Kobza 2,5, Langr 2,5, Bako A. 2,5)
Regionální přebor 3.tř. mužů
Lanškroun D – Mostek A 10:6 (Novák V. 3,5...

Regionální přebor 1.tř. mužů
Zálší A – Lanškroun B 3:10 (Kleiner 3, Dokoupil 3, Chládek P. 2, Kristek P. 2)
Choceň D – Lanškroun B 6:10 (Dokoupil 3,5, Chládek P. 2,5, Kleiner 2,5, Kristek P. 1,5)
Lanškroun C – Žamberk B 10:3 (Vybíral J. 3, Kristek L...

Regionální přebor 1.tř. mužů
Libchavy A – Lanškroun B 7:10 (Kleiner 4, Chládek P. 2,5, Dokoupil 2, Kristek P. 1,5)
Mistrovice B – Lanškroun B 2:10 (Kleiner 3,5, Dokoupil 3,5, Chládek P. 1,5, Kristek P. 1,5)
Vysoké Mýto B – Lanškroun C 10:6 (Vybíral J...

Regionální přebor 3.tř. mužů
Džbánov A – Lanškroun D 3:10 (Dokoupil 3,5, Doležel 3,5, Novák V. 2,5, Bako L. 0,5)
Zálší B – Lanškroun D 7:10 (Dokoupil 4, Novák V. 3,5, Bako L. 1,5, Doležel 1)

Regionální přebor 1.tř. mužů
Lanškroun C – TTC Ústí n.O. E 10:8 (Vybíral J. 4, Marek J. 3,5, Dymák 2,5)
Lanškroun B – Sokol Č.Třebová B 10:1 (Dokoupil 3,5, Kleiner 2,5, Chládek P. 2,5, Kristek P.1,5)

Krajská soutěž mužů
TTC Ústí nad Orlicí D – Lanškroun A 6:10 (Bako A. 4,5, Langr 3,5, Kobza 2)

Regionální přebor 3.tř. mužů
Lanškroun D – Dolní Dobrouč A 10:5 (Dokoupil 4,5, Doležel 3,5, Jančar 2)

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • Lanškroun
  • Pardubický kraj
  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu

  • Forez