Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Regionální přebor 2.třídy
Lanškroun C – Sokol Č.Třebová C 10:0 (Mynář 3, Chládek K. 3, Vybíral R. 2, Chládek P. 2)
Regionální přebor 3.třídy
Lanškroun D – Sokol Tatenice A 10:4 (Chládek P. 4, Stejskal 3, Dymák 2, Doležel 1)

Divize dorostu
Lanškroun A – Sokol Chrudim A 2:8 (Chládek K. 1, Mynář 1)
Lanškroun B – Sokol Chrudim A 4:6 (Bako A. 3, Vybíral J. 1)
Lanškroun A – Lanškroun B 5:5 (Mynář 2, Chládek K. 2, Langr 1,...Bako A. 3,5, Vybíral J. 1,5)

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Vysoké Mýto A 10:0 (Štieber 2,5, Jányš 2,5, Vybíral F. 2,5, Bako R. 2,5)
Lanškroun A – Sudslava A 10:2 (Vybíral F. 3,5, Štieber 2,5, Jányš 2,5, Bako R. 1,5)
Radim Bako a Filip Vybíral o víkendu nastoupili ve 3.lize...

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Slovan Moravská Třebová B 10:0 (Štieber 2,5, Jányš 2,5, Vybíral F. 2,5, Bako R. 2,5)
Divize žactva
Ústí A – Lanškroun A 4:6 (Bako R. 2,5, Vybíral F. 2, Mynář 1,5)
Choceň A – Lanškroun A 1:9 (Bako R. 3,5, Mynář 3,5...

Divize dorostu
Lanškroun A – Choceň A 1:9 (Mynář 1)
Lanškroun A – Ústí A 8:2 (Mynář 3, Chládek K. 3, Langr 2)
Chrudim B – Lanškroun B 2:8 (Bako A. 3, Vybíral J. 3, Doležel 2)
Hlinsko A – Lanškroun B 1:9 (Bako A. 3,5, Vybíral J. 3,5, Doležel 2)

Regionální přebor dorostu
Lanškroun C – Žamberk A 10:0 (Kristek L. 3,5, Kristek P. 3,5, Chládek D. 3)
Lanškroun C – Ústí B 4:6 (Kristek L. 2,5, Kristek P. 1,5, Chládek D. 1)
Regionální přebor žactva
Sokol Č.Třebová A – Lanškroun C 8:2 (Chládek D. 1...

Regionální přebor žactva
Sudslava A – Lanškroun C 1:9 (Parent 3,5, Chládek D. 3,5, Kuncová 2)
Konečná tabulka: 1. TJ Lanškroun B,....6. TJ Lanškroun C / 10 týmů

Regionální přebor žactva
Ústí n.O. A – Lanškroun B 4:6 (Kristek L. 2, Kristek P. 2, Dokoupil 2)
Orlice A – Lanškroun B 0:10 (Kristek L. 3,5, Kristek P. 3,5, Dokoupil 3)

Regionální přebor žactva
Lanškroun B – Lanškroun C 9:1 (Kristek L. 3,5, Kristek P. 3, Dokoupilová 2,5,...Parent 1)
Lanškroun B – Č.Třebová A 7:3 (Kristek P. 3,5, Kristek L. 2,5, Dokoupilová 1)
Řetová A – Lanškroun C 5:5 (Parent 3,5, Chládek D. 1,5)

Regionální přebor 3.třídy
Lanškroun D – Skořenice A 10:3 (Nečas 3,5, Cacková 2,5, Doležel 2, Stejskal 2)
Lanškroun D – Sudslava C 10:3 (Cacková 3,5, Nečas 3,5, Stejskal 2, Doležel 1)
Nekoř A – Lanškroun C 9:9 (Chládek K. 4,5, Vybíral R. 3,5, Osladilová...

Regionální přebor 3.třídy
Dolní Dobrouč A – Lanškroun C 5:10 (Vybíral R. 3,5, Bako A. 3,5, Osladilová 2, Bako L. 1)
Lanškroun D – Tatenice A 7:10 (Stejskal 3,5, Cacek 2,5, Doležel 1)

Regionální přebor 1.třídy


Start Č.Třebová A – Lanškroun A 4:10 (Vybíral F. 3,5, Bako R. 3,5, Marek 1,5, Chládek P. 1,5)
Lanškroun B – Sokol Č.Třebová B 1:10 (Chládek K. 1)

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • Pardubický kraj
  • Forez
  • Lanškroun
  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu