Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun C – SK US Choceň D 2:10 (Kristek Patrik 1, Kristek Pavel 0,5, Marek J. 0,5)
Lanškroun C – Řetová A 10:6 (Marek J. 3, Kristek Patrik 3, Cacková 2,5, Kristek L. 1,5)
Regionální přebor žactva
Sokol Č.Třebová A –

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Letohrad Orlice A 9:9 (Bako A. 4, Jányš 2, Langr 2, Chládek P. 1)
Lanškroun A – Žamberk A 10:1 (Bako A. 3,5, Jányš 2,5, Chládek P. 2,5, Langr 1,5)
Regionální přebor 4.třídy
Mistrovice D – Lanškroun D 14:4 (Doležel 4)

Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun C – Mistrovice A 10:1 (Kristek Patrik 1)
Lanškroun C – Žamberk B 9:9 (Marek J. 3, Kristek Pavel 2,5, Kristek Patrik 1,5, Cacková 2)
Líšnice A – Lanškroun B 1:10 (Vybíral J. 3, Chládek 2, Dymák 2,5, Stejskal...

Krajská soutěž mužů
Litomyšl B – Lanškroun A 9:9 (Bako A. 3,5, Jányš, 3,5, Langr 1,5, Kleiner 0,5)
Borová A – Lanškroun A 9:9 (Bako A. 3, Jányš 2,5, Langr 2, Kleiner 1,5)
Divize žactva
Lanškroun A – Ústí A 0:10
Lanškroun A – Sokol Chrudim A...

Regionální přebor 1.třídy
Sokol Č.Třebová B – Lanškroun C 10:4 (Kristek Patr. 2, Marek J. 1, Kristek L. 1)
Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí E 10:7 (Dymák 3, Stejskal 3, Vybíral 2,5, Doležel 1,5)
Regionální přebor 4.třídy
Králíky C – Lanškroun D 6:12...

Regionální přebor 1.třídy
Řetová A – Lanškroun B 4:10 (Stejskal 3,5, Dymák 2,5, Vybíral J. 2,5, Chládek P. 1,5)
Choceň D – Lanškroun B 4:10 (Stejskal 3,5, Dymák 3,5, Vybíral J. 2,5, Chládek P. 0,5)
Králíky A – Lanškroun C 10:1 (Kristek Patr...

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Svitavy A 9:9 (Bako A. 4,5, Langr 2,5, Kleiner 2)
Lanškroun A – Vidlatá Seč A 10:3 (Bako A. 3,5, Kleiner 2,5, Chládek P. 2,5, Langr 1,5)
Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun C – Lanškroun B 9:9 (Kristek L. 3,5, Kristek...

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Sudslava A 10:7 (Bako 4,5, Jányš 3, Langr 1,5, Kleiner 1)
Lanškroun A – KST Vysoké Mýto A 6:10 (Bako 3, Kleiner 2, Chládek P. 1)
Regionální přebor 1.třídy
Žamberk B – Lanškroun B 10:3 (Chládek P. 1, Dymák 1, Stejskal...

Krajská soutěž mužů
TTC Ústí nad Orlicí D – Lanškroun A 8:10 (Bako A. 4, Jányš 2, Langr 2, Kleiner 2)
Přátelské utkání
TJ Heřmanův Městec – Lanškroun A 8:10 (Jányš 4, Bako A. 4, Langr 2)

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu

  • Lanškroun
  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • Forez
  • Pardubický kraj