Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Regionální přebor 1.třídy
Ústí E – Lanškroun C 10:4 (Kristek L. 1,5, Kristek Patrik 2, Marek J. 0,5)
La B – La C 7:10 (Chládek P. 4, Vybíral J. 2, Stejskal 1...Kristek Patrik 3,5, Kristek L. 2,5, Kristek Pavel 2,5, Marek J. 1,5)

Divize mužů
Lanškroun A – KST Linea Chrudim A 2:10 (Jányš 2)
Lanškroun A – Tesla Pardubice B 0:10
Konečné pořadí: 1.SK US Steinerová Choceň B,...12. TJ Lanškroun A / 12 týmů
Regionální přebor 2.třídy
Lanškroun C – Tatenice A 10:5 (Kristek Patrik 4...

Divize mužů
Lanškroun A – Jiskra Holice B 0:10
Lanškroun A – Sokol Chrudim B 4:10 (Jányš 3, Kleiner 1)
Regionální přebor 2.třídy
Lanškroun C – Hnátnice A 10:5 (Bako L. 3, Kristek Pavel 3, Kristek Patrik 2, Kristek L. 2)
Lanškroun C – Skořenice A 10:4...

Divize mužů
TTC Ústí nad Orlicí B – Lanškroun A 10:4 (Jányš 3, Langr 1)
Regionální přebor 2.třídy
Sedlec B – Lanškroun C 10:3 (Kristek Patrik 2, Stejskal 1)
Plchovice A – Lanškroun C 9:9 (Stejskal 3,5, Kristek Pavel 2,5, Kristek Patrik 1,5, Kristek L...

Divize mužů
SK US Choceň C – Lanškroun A 10:3 (Jányš 3)
Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun B – TTC Ústí nad Orlicí D 2:10 (Vybíral J. 1, Stejskal 1)
Lanškroun B – SK US Choceň D 9:9 (Vybíral J. 3,5, Kristek Pavel 2,5, Stejskal 2,5, Doležel...

Divize mužů
Lanškroun A – TTC Ústí nad Orlicí A 3:10 (Jányš 2, Kleiner 1)
Lanškroun A – SK US Steinerová Choceň B 4:10 (Jányš 1, Vybíral J. 1, Kleiner 1, Kristek L. 1)
Regionální přebor 2.třídy
Lanškroun C – Orel Vysoké Mýto C 10:2 (Kristek Pavel 3...

Regionální přebor 1.třídy
Zálší A – Lanškroun B 10:6 (Marek J. 3, Vybíral J. 3)
Libchavy A – Lanškroun B 8:10 (Vybíral J. 3,5, Marek J. 2,5, Kristek Patrik 2,5, Kristek L. 1,5)
Regionální přebor žactva
Řetová A – Lanškroun B 3:7 (Najmanová 2,5, Zelinka...

Regionální přebor 1.třídy
Ústí E – Lanškroun B 10:0
Divize žactva
Tesla Pardubice A – Lanškroun A 4:6 (Kristek L. 3,5, Chládek D. 1,5, Jančar 1)
Hlinsko A – Lanškroun A 4:6 (Chládek D. 3,5, Jančar 2,5)

Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun B – Orel Vysoké Mýto B 10:4 (Kleiner 4, Kristek L. 3, Stejskal 2, Vybíral J. 1)
Lanškroun B – Sedlec A 9:9 (Kleiner 4,5, Kristek L. 1,5, Vybíral J. 2, Stejskal 1)

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • Forez
  • Pardubický kraj
  • Lanškroun
  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu