Pinec Lanškroun

Oddíl stolního tenisu při TJ Lanškroun

Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun B – Ústí nad Orlicí D 10:6 (Bako A. 3, Bako R. 3, Kleiner 2, Langr 2)
Lanškroun B – Hylváty A 10:2 (Bako A. 3, Bako R. 3, Langr 2, Marek 1, Vybíral J. 1)
Regionální přebor 3.třídy
Libchavy B – Lanškroun D 4:10 (Mynář...

Regionální přebor 2.třídy
Sokol Č.Třebová – Lanškroun C 10:6 (Chládek P. 2, Doležel 2, Chládek K. 1, Osladilová 1)
Regionální přebor žactva
Lanškroun C – Sokol Č.Třebová A 4:6 (Parent 3, Chládek D. 1)

Krajská soutěž mužů
Slovan Moravská Třebová B – Lanškroun A 1:10 (Bako R. 3,5, Jányš 2,5, Štieber 2,5, Bako A. 1,5)
Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun B – Start Č.Třebová A 10:3 (Langr 4, Kleiner 3, Marek 3)
Regionální přebor 3.třídy

Divize žactva
Lanškroun A – Choceň A 10:0 (Bako R. 3,5, Parent 3,5, Vybíral F. 3)
Lanškroun A – Lanškroun B 7:3 (Bako R. 3,5, Vybíral F. 3, Parent 0,5...Dokoupil 1, Kristek P. 1, Kristek L. 1)
Lanškroun B – Choceň A 8:2 (Kristek L. 3, Dokoupil 3...

Regionální přebor 2.třídy
Lanškroun C – Hnátnice A 10:2 (Cacková 3, Bako A. 3, Vybíral J. 2, Mynář 2)
Lanškroun C – Libchavy A 10:3 (Bako A. 4, Vybíral J. 3, Mynář 2+1, Cacková 1)
Regionální přebor dorostu
Hnátnice A – Lanškroun C 3:7 (Dokoupil 3...

Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun B – Mistrovice A 10:3 (Bako A. 4, Kleiner 3, Marek 2, Osladilová 1)
Lanškroun B – Žamberk A 10:5 (Marek 4, Bako A. 3, Kleiner 2, Doležel 1)
Regionální přebor 3.třídy
KST Vysoké Mýto B – Lanškroun D 10:8 (Chládek P...

Krajská soutěž mužů
Lanškroun A – Litomyšl B 10:2 (Alka 3,5, Štieber 2,5, Bako R. 2, Jányš 2)
Lanškroun A – Vidlatá Seč A 10:3 (Alka 3,5, Štieber 3,5, Langr 2, Jányš 1)
Divize žactva
Lanškroun B – Ústí A 3:7 (Dokoupil 2, Kristek P. 1)
Lanškroun B –

Regionální přebor 2.třídy
Lanškroun C – Zálší A 10:0 (Vybíral J. 3, Bako A. 3, Cacková 2, Chládek P. 2)
Lanškroun C – Řetová B 10:4 (Chládek P. 4, Bako A. 3, Vybíral J. 2, Cacková 1)
Regionální přebor 3.třídy
Lanškroun D – Skořenice A 10:2 (Mynář 3...

Krajská soutěž mužů
Orlice A – Lanškroun A 9:9 (Alka 4, Jányš 2,5, Štieber 2,5)
TTC Ústí C – Lanškroun A 3:10 (Alka 3, Jányš 3, Štieber 3, Langr 1)
Regionální přebor 1.třídy
Choceň D – Lanškroun B 6:10 (Bako R. 4, Langr 4, Kleiner 1, Mynář 1)

Regionální přebor 1.třídy
Lanškroun B – Líšnice A 10:2 (Kleiner 3, Langr 3, Bako A. 2, Vybíral J. 2)
Lanškroun B – Králíky A 10:3 (Langr 3, Bako R. 3, Bako A. 2, Marek 2)
Regionální přebor 3.třídy
Líšnice B – Lanškroun D 5:10 (Cacková 4, Chládek P. 4...

Vyhledávání

Tréninky 2017-2018

Přihlásit se

Přihlásit se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Výsledkový servis

Sponzoři

  • MŠMT

    podpora oddílu z MŠMT

  • Pardubický kraj
  • Forez
  • Lanškroun
  • ČAST

    Česká Asociace Stolního Tenisu